Zengin koca nasıl bulunur? Zengin sevgili bulma yolları

Posted by

Zengin koca ya da sevgili nasıl bulunur?

Hatta bir kocada aranacak özellikler içinde liste başında bile değildir. Zaten ülke şartlarına bakarsak, ortada zengin de kalmadı. Ultra zengin olanlar var, onların da seni beni alacağı yok.

Bana sorarsanız, bulunmaz!

Genellikle aynı mal varlığına sahip iki aile, kendi aralarında konuşup, çocukları birbirlerine veriyorlar. Hem para dışarı çıkmıyor, hem şirketler birleşiyor. Yani, Türk filmlerindeki zengin çocuk, fakir kız hikayesi gerçek hayatta yaşanmıyor.

İş ortaklığının duygusal göstergesi olan bu evlilikler haricinde, yoldan geçerken omzuna çarpıp aşık olan varlıklı adam sayısı çok az. Bu yüzden zengin koca bulunmaz demek çok da yanlış değil.

Sosyal çevreme baktığımda, bırakın zengini, normal yaşayan bir koca yüzüne bile hasret kalmış hanımlar. Bunun sebebi ne acaba? Erkekler evlilikten gittikçe uzaklaşıyorlar mı? Bu durum nasıl oluştu?

Adamlar neden evlilik dendiğinde suratını buruşturuyor?

Şimdi bana kızacaksınız ama maalesef bizim yüzümüzden. Kadınlarımız, özellikle büyük şehirde yaşayan, üstelik çalışan ve para kazanan bir grubumuz var ki, (elbette hepsinden bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın) modernlik ve burada yazamayacağım başka bir durumu birbirine karıştırıyor.

Özgür kadın olmak, her gece istediğin adamla birlikte olacağın anlamına gelmez. Evet, kadınlar da cinsel özgürlüklerini kazanmalıdır, erkekler kadar her konuda yaşamaya hakları vardır. Bunları sonuna kadar savunuyorum.

İyi de işin bir sınırı yok mu?

Bu kadar bozulmuş olamayız. Yıllarca ezilen, sömürülen, kullanılan kadınların intikamı mı alınıyor?

Bir grup daha var..

Onları son zamanlarda her taşın altında görüyorum. Güzel giyinen, kendine bakan, çalışmayan, havalı bazı kadınlar türedi. Onlar da zengin, fakir demeden, ne bulursa kullanma derdinde.

Üstelik sözüm ona çaktırmadan..

Hatta birkaç erkeği birden idare eden, özellikle evli erkekleri seçen bir grup bunlar. Her faturayı bir adama, her ay kirayı birisine, mutfak alış verişini başkasına, cep harçlığını öbürüne yıkarak yaşayanlar var. Adamın tipi, karakteri falan önemli değil. Her türlü gideri var yani!

Ülkede ciddi kriz ve parasızlık var..

Herkes borç batağı içinde ancak bu bir çıkar yol mu? Kimilerine göre bir çeşit yol! Durum böyle olunca, gelin hikayeye bir de erkekler açısından bakalım.

Adamlar ortalıkta prim yapmaya başladı

Hiçbir özelliği dikkate alınmadan, her çeşit adama ciddi talep var. Ben erkek olsam, içimden şunu geçiririm. Niye evleneyim ki? Evin tüm işlerini yurt dışından gelen bir kadın çok ucuza yapıyor. Hem de hiç nazlanmadan. Biraz cebinde para varsa, gittiği bir mekandan muhtemelen eli boş çıkmıyor.

Avcı ablalar zaten barlarda pusu kurup oturmuş. Yani, cinsel olarak da bir sıkıntı yok. Nerdesin, neden aramadın, doğum günümü unuttun, o kadına niye baktın, akşam buluşup yemek yiyelim, bu akşam çıkamam gibi sıkıntıları da çekmiyor.

İstediği zaman envai çeşit kadına ulaşabiliyor. Karşılığında kadın dırdır yapmıyor. Hatta telefon numaraları bile alınmıyor. Alınsa da aranmıyor. Aranırsa yine keyifli bir gece geçirilip, herkes kendi yoluna gidiyor.

Adam demez mi ben enayi miyim? Neden evlenip sorumluluk, kapris, sıkıntı, aileler gibi dertlerin altına gireyim?

Bir ülkede aile kurumu çökerse, tehlike çanları çalıyor demektir. Şartlar ne olursa olsun, ayakta durmayı, özgürlüklerimizi doğru kullanmayı, yerinde ve kararında yaşamayı bilmeliyiz. Kadının onuru kaybolursa, kaybolan kendisidir.

Erkekler zaten çok eşliliğe meyilli

İstisnalar kaideyi bozmaz. Hem ellerine her istediklerini ver, hem de evlenecek adam yok diye ağla, olmaz öyle şey! Kızlar, bir an önce kendimize gelmeliyiz. Üstümüze aldığımız sıfatların içini doğru doldurmalıyız.

Gelecek manzarası bana hiç hoş görünmüyor. Yakında ortalıkta aileler kalmayacak, çocukların çoğu ayrılmış ailelerin psikolojik sorunlu çocukları olacak, kadınlar erkekler neden evlenmiyor diye düşünüp cevap bulamayacak.

Dost acı söyler!

Tek eşlilik dönemine geri dönmek gerekiyor, dejenerasyon ile değişim farklı şeylerdir. Tüm kazandıklarımızı gün gelip kaybetmemek için, akıllar başa lütfen! Dost acı söyler!

Zengin koca bulma taktikleri kursu açıldı!

Pekin’de açılan kurs, yaklaşık 5 bin TL karşılığında genç kızlara zengin koca bulma taktikleri veriyor.

189 milyarderin, bir milyona yakın milyonerin olduğu Çin’de zengin koca bulma kursu büyük ilgi çekiyor.

Başkent Pekin’de geçen ağustos ayında açılan Pekin Kadınlar İçin Ahlaki Eğitim Merkezi’nde 20 bin yuan (yaklaşık 5 bin TL) karşılığında zengin koca bulmanın sırlarına dair 30 saatlik seminer veriliyor.

Okula bugüne dek, çoğunluğu orta sınıf mensubu 2 bin 800 kadın kaydoldu. Kursta, erkekleri etkileyecek makyaj nasıl yapılırdan, cüzdanı kalın bir erkek nasıl baştan çıkarılır, erkeklerin davranışları nasıl yorumlanmalıya kadar her türlü ‘numara’ öğretiliyor.

23 yaşındaki Zhou Yue isimli kadın, “Eğer zengin bir adamla evlenebilirsem, para derdim olmaz. Bu yüzden kursa geldim” dedi. Son birkaç ayda okul sayesinde tanışan 30 çift mutluluklarını evlilikle taçlandırdı.

İngiliz fenomen zengin koca nasıl bulunur okulu açtı! Milyoner koca nasıl bulunur dersleri veriyor..

Londra’da yaşayan 32 yaşındaki blogger Anna Bey, kadınlara yüksek sosyete yaşamı ve zengin eş bulma konusunda verdiği tavsiyeleri gelire çevirmek amacıyla “School of Affluence” (Servet Okulu’nu) kurdu ve eğitmenlik yapmaya başladı.

Bu uğurda estetik operasyonlar

Yüksek sosyetede kabul edilmek için değişmek zorunda kaldığını dile getiren Bey, bu uğurda estetik operasyonlar yaptırdığını da söylemekten çekinmedi.

Erkekler kadınları bir seks objesi olarak gördüğü sürece, kadınların da erkekleri ‘cüzdan’dan ibaret görmesi normal.” şeklindeki tartışmalı sözleriyle dikkat çeken Bey, lüks yaşama bir kez alışıldığında geri dönmenin zor olduğunu söylüyor.

Mutluluklar..

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir