Twitter mavi tik ücreti ne kadar? “Blue” aboneliği zorunlu mu?

Posted by

https://twitter.com Twitter – Official Site Blue

Twitter mavi tik hesap ücreti ne kadar, nereye yatırılacak ve Türkiye’de var mı?

Twitter mavi tik ücreti ne kadar?

Herşey Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması başladı.

Twitter mavi tiki için “Blue ” aboneliği zorunlu olacak. iOS uygulamasının son güncelleme notları, yenilenmiş Blue aboneliğini gösterdi.

Twitter, mavi tik için kaç para ücret alacak

Fiyatı belli oldu mu? Evet Twitter’ın yeni sahibi milyarder Elon Musk’ın herkesin mavi tike sahip olabilmesine olanak sağlayacak olan 8 dolarlık abonelik sistemi Twitter Blue, bazı ülkelerde iOS uygulamasına geldi.

Twitter blue kalp ücretli oluyor!

The Guardian’da yer alan habere göre, şu ana kadar Twitter’da doğrulanmış kullanıcı hesaplarını temsil etmek için kullanılan mavi tik, Twitter Blue tick isimli abonelik hizmeti kapsamında para ile alınabilecek.

Britanya, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da Apple iOS cihazlarda görülen güncellemede mavi tikin aylık 7.99 dolar ücretle satın alınabileceği görüldü.

Twitter mavi tik alma

Güncelleme Twitter tarafından “Hesabınız aynı takip ettiğiniz ünlüler, şirketler ve siyasetçiler gibi mavi tik alabilecek” dendi.

Twitter’ı geçen hafta 44 milyar dolara satın alan Elon Musk platformun gelir modellerini çeşitlendirmeye çalışıyor.

Şirket Cuma günü ciddi sayıda çalışanını işten çıkarmıştı. Twitter kurucularından Jack Dorsey, 7 bin 500 çalışanı olan şirketi “fazla hızlı büyüttüğü” için özür dilemişti.

Oyla post
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir