,

OXXO Markası hangi ülkenin, Türkiye’de bayileri var mı?

Posted by

BAE’de Dubai Mall; Suudi Arabistan’da Riyadh Nakhael Mall, eddah Mall of Arabia, Taif Jouri Mall, Mecca Mecca Mall, Medinah Al Noor Mall; Katar’da Doha Landmark Mall şubeleri ile hizmet veriyor..

OXXO hangi ülkenin markası?

OXXO markası 1993 yılında İstanbul’un ilk alışveriş merkezi olan Galleria’da doğmuştur.

Bugün Türkiye’de (İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Adana, Bodrum, İzmir, Mersin, Muğla ve Gaziantep’te) 30 adet “OXXO” mağazası bulunmaktadır.

Bu mağazalar dışında faaliyette bulunan ve hacmi her geçen gün büyüyen oxxo.com.tr online mağazası bulunmaktadır. Ayrıca İskenderun ve Çorlu’da iki adet bayi mağazası faaliyet göstermektedir.

OXXO giyim Türkiye şubeleri nerede?

OXXO hazır giyim markası İstanbul’da İstinye Park AVM, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Pelican AVM, Marmara Forum AVM, Marmara Park AVM, Forum İstanbul AVM, Capacity AVM, Cevahir AVM, Bahariye, Capitol AVM, Maltepe Piazza AVM, Istmarina AVM, Küçükyalı Hilltown AVM, Palladium AVM, Nevçarşı AVM, Ankara’da Kızılay, Anka Mall AVM, Cepa AVM ve Bahçelievler, Bursa’da Korupark AVM, Zafer Plaza AVM ve Kent Meydanı AVM, Eskişehir’de Espark AVM, İzmir’de Optimum AVM ve Karşıyaka Hilltown AVM, Çorlu’da Avantaj AVM, Hatay’da İskenderun Park Forbes AVM, Adana’da Optimum AVM, Gaziantep’te SankoPark AVM, Mersin’de Mersin Forum AVM, Muğla’da Midtown AVM, İzmit’te 41 Burda AVM ve online mağazamız ile yurtiçinde 33 mağazası ile müşterilerimize şık, trendy ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

OXXO giyim Yurtdışı şubeleri nerede?

OXXO Yurt dışında ise 2018 yılında Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Lübnan, Katar, Azerbaycan ve Kosova’da franchisee’lerimize ait 28 mağazasında, 4 adet online mağazası ile toplamda 32 mağaza ile faaliyetine devam etmektedir.

OXXO Yurt dışında hangi ülkelerde?

Birleşik Arap Emirlikleri’nde Dubai Mall; Suudi Arabistan’da Riyadh Nakhael Mall, Riyadh Salaam Mall, Riyadh Al Hamra Mall, Riyadh Gallery Mall, Riyadh Hayat Mall, Riyadh Panorama Mall, Jeddah Aziz Mall, Jeddah Mall of Arabia, Jeddah Haifaa Mall, Jeddah Al Salaam Mall, Jeddah Yasmin Mall, Jeddah Tahlia Street, Jeddah Al Andalus Mall, Jeddah Park Mall, Dammam Dhahran Mall, Dammam Othaim Mall, Dammam Nakhael Mall, Jubail Jubail Mall, Hail Salma Mall, Taif Jouri Mall, Mecca Mecca Mall, Medinah Al Noor Mall; Katar’da Doha Landmark Mall; Ürdün’de Amman City Mall, Lübnan’da Beirut City Center Mall, Acrefiah Mall; Kosova’da Prizren Abi Çarshia, Azerbaycan’da Bakü 28 Mall ve online mağazalarıyla, yurtdışında faal 32 mağazası ile müşterilerine şık, trendy ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Oxxo Hangi Ülkenin Markasıdır? OXXO İletişim Bilgileri Nedir?

Yurtiçinde ve yurtdışında 65 mağaza ile müşterilerine ulaşırken, yurt dışında ayrıca, Avrupa’da Zalando ve LeRadoute ve MENA Bölgesinde Showroommprive, Namshi, Noon, Sivvi gibi online pazaryerleri ile anlaşmalar imzalamış olup, verimli ve yeni iş ortaklıkları kurmaya devam ederek OXXO markalı ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

OXXO İletişim Bilgileri Nedir?

Unvan: OXXO TEKSTİL SAN. VE PAZ. A.Ş.

Adresi: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No: 33 Bahçelievler / İstanbul  / Türkiye

Fax Nosu: +90 212 503 94 54

KEP Adresi : aveatekstil@hs01.kep.tr

Web Sitesi : www.oxxo.com.tr

Genel Merkezin muhasebe, iş başvurusu, toptan satış, bayilik sorularınız için hafta içi 08.30-17.30 saatleri arasında +90 (212) 503 94 44 numaradan ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Stil danışmanlığı, siparişleriniz ile ilgili merak ettikleriniz, değişim / iade ile ilgili sorularınız ve OXXO ile ilgili tüm konular için aşağıdaki iletişim kanallarıyla ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Hattı: +90 850 216 16 06

WhatsApp – Telegram – Canlı Destek Hattı Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 09:00 – 22:00

Cumartesi – Pazar: 11:00 – 22:00

E-Posta: hello@oxxo.com.tr

Değişim ve iade ile ilgili

İADE / DEĞİŞİM KARGO KODU

Yurtiçi Kargo: 127000747

ADRES: OXXO TEKSTİL SAN. VE PAZ. A.Ş. Halkalı Merkez Mah. Halkalı Cad. No:232 Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye

Mesai saatleri dışındaki çağrılarınızda mutlaka size dönüş yapılacaktır.

OXXO’nun en değerli vizyonu son moda koleksiyonları kendi bünyesindeki tasarım ekibi ve Türkiye’deki hızlı üretim olanakları ile mağazalarında müşterileri ile buluşturmaktır.

OXXO her hafta 65 mağazasında yeni koleksiyonları ile müşterileriin beklentilerini en yüksek kalite ve uygun fiyat aralığında karşılayarak, sürdürülebilir müşteri mutluluğunu sağlamaktadır.

Ne üretiyor? Ürün Çeşitleri neler?

Trikolar, Pantolonlar, Kargo Pantolon, Elbise, Bluzlar, Etekler, Ceketler, Jeans Gömlekler, Montlar, Sweatshirt, Kabanlar, Tişört, Atletler, Büstiyerler, İç Giyim, Tulumlar, Kimonolar, Şortlar, Yelekler, Bot & Çizme, Spor Ayakkabı, Ayakkabı, Düz & Babet, Sandalet & Terlik

OXXO” OXXO TEKSTİL SAN. VE PAZ. A.Ş.’nin tescilli markasıdır.

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir