,

Moda sektörünün son trendleri ‘Fashionist Moda Fuarı’nda!

Posted by

Moda sektörünün profesyonelleri trendleri ve yenilikleri..

Dünyanın dört bir yanından katılımcılar: Amerika, Fransa, Hindistan, Hongkong, İngiltere, İspanya, İtalya, Lübnan, Ukrayna, Polonya, Romanya ve Türkiye’den…

Moda sektörünün yeni trendleri Fashionist Moda Fuarı’nda!

Abiye, Gelinlik ve Damatlık, Kadın, Erkek ve Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları, En Şık Giysiler, Son Model Tasarımlar ‘Fashionist Moda Fuarı’nda!

Perakendeciler, Üreticiler, Toptancılar, Mağaza Sahipleri, Tasarımcılar, İhracatçılar & İthalatçılar, Zincir Mağazalar, Sektör Temsilcileri, Sektörel Dernekler, Basın Temsilcileri, Tekstil ve Konfeksiyon Birlikleri ve Kurumları

Türkiye’nin en büyük uluslararası Moda Fuarı Fashionist, dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçileri tek çatı altında buluşturuyor.

Dünyanın en önemli iş ve kültür merkezlerini birbirine bağlayan dev bir metropol olmasının yanı sıra İstanbul, Avrasya’nın da ticaret ve moda merkezi konumundadır.

TG Expo Uluslararası Fuarcılık tarafından, Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği (OTİAD) işbirliği ve KOSGEB desteğiyle düzenlenen Moda Fuarı Fashionist, 9-11 Şubat’ta İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleşecek.

Yeni İş Bağlantıları Kurun

‘Fashionist 2022’, moda, hazır giyim, gelinlik, damatlık ve abiye sektörünün öncü isimlerini modanın ve ticaretin merkezi İstanbul’da bir araya getirerek yeni fikirler ve stillerle trendlerin geleceğini belirleyecek.

Modanın İhracat Vitrini

Fashionist’te özel B2B alanında gerçekleştirilen programla Avrupa, Orta Doğu ve Körfez Ülkeleri, Amerika, Afrika, Balkanlar, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu, Uzak ve Yakın Doğu’nun da aralarında olduğu 80’den fazla ülkeden 1.000 alıcı fuar kapsamında ağırlanacak.

Şık, prestijli ve tek tip standlar

Fashionist katılımcıları, eşit rekabet şartları sağlayan, uluslararası standartlara uygun, şık, prestijli ve tek tip stand sistemiyle para ve zaman harcamadan firmalarını temsil edebilecek. Katılımcılar, zarif vitrinlerinde ürünlerini sergileyebilecek, iş görüşmeleri yapabilecekleri özel alanlarda ziyaretçileri ağırlayabilecekler.

En Yeni Modern Tasarım Ticaret Platformu

Uluslararası sağlık standartlarına uygun yenilenen yüzü ile Avrasya’nın en büyük ve ulaşımı kolay uluslararası fuar merkezi olan İstanbul Fuar Merkezi (IFM), yerli ve yabancı katılımcı ve ziyaretçiler için de önemli avantajlar sunuyor.

Fashionist “iFM” İstanbul Fuar Merkezi’nde!

Türkiye’nin global bir vizyona ve uluslararası rekorlara sahip tek fuar merkezi olan IFM, yılda 6 milyonu aşan profesyonel ziyaretçisiyle katılımcıların geniş bir alıcı kitlesine ulaşmasını sağlıyor.

Yeni normalde sizleri Avrasya’nın en modern fuar merkezi olan İstanbul Fuar Merkezi’nde yenilenen yüzü ile, uluslararası sağlık standartlarına uygun havalandırma başta olmak üzere hijyenik koşullarla ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Moda Fuarı Fashionist 9 – 11 Şubat 2022 tarihlerinde “iFM” İstanbul Fuar Merkezi’nde!


 

Fuar Organizatörü:

TG EKSPO Uluslararası Fuarcılık A.Ş.

İletişim Bilgileri:

Tellefonu: +90 216 338 45 25

Email : marketing@tgexpo.com

Adresi: Eğitim Mahallesi, Poyraz Sokak, Ertogay İş Merkezi No: 3 Kat: 9 D: 27 Kadıköy – İstanbul / Türkiye

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir