MHP lideri Devlet Bahçeli genel seçim çalışmalarını başlattı

Posted by

“Cenabı Allah yar ve yardımcımız olsun, büyük Türk milleti müsterih olsun Bozgun uzun sürmeyecek, darlık devam etmeyecektir. Bunalım ve buhran sizlerin destek duasıyla çok yakında son bulacaktır.”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim startını verdi!

Bahçeli, genel seçim çalışmalarını başlattı!

Politika – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin atıldığı Bilecik’in Söğüt ilçesinde Ertuğrul Gazi Türbesi’ni ziyaret ederek dua etti.

2014 Mahalli İdareler Genel Seçim çalışmalarını, Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin atıldığı Söğüt ilçesinde başlatan Bahçeli, 2015 yılında yapılacak genel seçimler için de çalışmaları bu ilçeden başlattı.

Yeni bir fetih için demokrasi seferine çıktıklarını belirten MHP lideri Bahçeli, “Beyliklere bölünmüş, istilalara uğramış, kardeşliği zayıflamış, birlikte yaşama mefkuresi kesintiye uğramış yurdumuz Söğüt’te kendine gelmeyi nasıl başarmışsa bu muazzam dirilişin benzeri inşallah tekrarlanacaktır.” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Mart seçimlerinin startını Söğüt’te verdiklerini belirterek önümüzdeki yıl yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerin startını da şimdi yine Söğüt’ten verdiğini açıkladı.

“24 Ocak 2013 günü Söğüt’deydik..”

Buradan mahalli idareler seçim çalışmalarını, propaganda ve hazırlık çalışmasını heyecanla başlatmıştık.

30 Mart seçimlerine 431 gün kala Söğüt’ten zorluklarla dolu bir yolculuğa çıkmıştık. Ecdadımızın aziz hatıralarından güç alarak başarıya odaklanmıştık. Bizleri kırmadınız ve belediye başkanlığını Milliyetçi Haraket Partisine teslim ettiniz.

“Nasıl ki mahalli idareler seçimleri için Söğüt’ten şevkle, inanmışlıkla yola çıktıysak normal süresi 7 Haziran 2015 tarihi olan 25′inci dönem milletvekilliği genel seçimleri için yapacağımız çalışmaları da hepinizin şahitliği ile buradan başlatıyoruz.

Tarihin derinliklerinden seslenen ecdadımıza karşı görevlerimizi laiki ile yapmak maksadıyla Söğüt, Domaniç ve Dumlupınar’dan Türkiye ve Türk milleti için var gücümüzle ileriye atılıyor yeni bir fetih için demokrasi seferine çıkıyoruz.

Cenabı Allah yar ve yardımcımız olsun, büyük Türk milleti müsterih olsun Bozgun uzun sürmeyecek, darlık devam etmeyecektir. Bunalım ve buhran sizlerin destek duasıyla çok yakında son bulacaktır.

Dehlizlere bölünmüş, kardeşliği zayıflamış, birlikte yaşama isteği kesintiye uğramış yurdumuz Söğüt’te kendine gelmeyi nasıl başarmışsa bu muazzam birliğin benzeri inşallah tekrarlanacaktır.”

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir