Melih Gökçek, belediyeye ait zırhlı aracı nihayet teslim etti

Posted by

Sosyal medya hesabından bu konuya ilişkin yeni bir paylaşım yapan Gökçek ise Valilik kararı ile kendisine tahsis edilen zırhlı aracı, Mansur Yavaş’ın ısrarları üzerine teslim ettireceğini açıkladı.

Mansur Yavaş istemişti, Melih Gökçek zırhlı aracı 4 yıl sonra teslim etti

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendisine tahsis edilen zırhlı aracı Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne teslim etti.

2017 yılında ABB – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan istifa eden Melih Gökçek tartışma konusu olan zırhlı aracı iade etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, aracın teslim edilmesini birçok kez istemişti.

Melih Gökçek ABB'ye ait zırhlı aracı teslim etti mi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, katıldığı bir televizyon programında belediyeye ait bir aracın hala eski başkan olan Melih Gökçek’te olduğunu söyleyerek;

“Niye vermiyorsun kardeşim belediyenin malını? Artık ailece belediyenin mallarından elinizi çekin. Bu mallar sizin babanızın malı değil” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından bu konuya ilişkin yeni bir paylaşım yapan İbrahim Melih Gökçek ise Valilik kararı ile kendisine tahsis edilen zırhlı aracı, Mansur Yavaş’ın ısrarları üzerine teslim ettireceğini açıkladı.

Gökçek twitter paylaşımında şunları kaydetti:

“Bugüne kadar valiliğin güvenliğim dolayısıyla bana valilik kararıyla tahsis ettiği zırhlı aracı, Mansur Yavaş’ın ısrarlı yaygarası üzerine hakkım olduğu halde iade etmeye karar verdim. Yarın aracı teslim ettiriyorum.”

Melih Gökçek, belediyeye ait zırhlı aracı nihayet teslim etti

Melih Gökçek’in kullandığı zırhlı araç teslim alındı

Gökçek, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın AKP’ye yönettiği metal yorgunluk eleştirisi ardından, “Başarısız olduğumu düşündüğüm için değil, ülkemi lider ülke yapacağına inandığım Recep Tayyip Erdoğan istediği için” diyerek istifa etmişti.

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir