,

Maaşını taşıyan emekli promosyon ödemesinden faydalanacak

Posted by

31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını taşıyan emeklilere;

Yeni yıl yaklaşırken promosyon ödemelerine de zam yapıldı. Bankalar yeni promosyon miktarlarını açıkladı

Emekli promosyon ödemeleri kampanyaları, Son olarak İş Bankası emekli maaşını bankaya taşıyanlara 2.000 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacağını duyurdu.

Maaşını taşıyan emekli promosyon ödemesinden faydalanabiliyor

31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan;

SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 1.500 TL’den düşük maaşlar için 1.750 TL,

1.500 – 2.500 TL arası maaşlar için 1.875 TL.,

2.500 TL ve üzerinde maaşlar için 2.000 TL nakit promosyon ödemesi alıyor.

Promosyon ayrıcalığının yanı sıra SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için de ücret ödemiyor.

Üstelik, İşCep ve İnternet Şubesinden ücretsiz para transferi ayrıcalıkları, emekli müşterilere özel dönemsel kredi ve mevduat kampanyaları gibi birçok fırsattan yararlanabiliyor.

Emeklilere 2.000 TL’ye Varan Promosyona ek Maximum Kart’ları aidatsız kullanma fırsatı!

SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile mevcut maaşını İş Bankası’ndan almakta olan, ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını 8 Kasım – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 2.000 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.

SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?

Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

Yurt genelinde sayısı 1.200’ü aşkın şube ve 6.500’e yakın Bankamatik aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, en yakın İş Bankası şubesinden, İnternet Şubesi’nden ya da İşCep’ten emekli maaşlarını kolayca taşıyabiliyor..

Emekli Maaşımı İş Bankası’ndan Nasıl Alırım?

Yeni emekli olacaklar;

SSK veya Bağkur’dan emekli olacaklar ise SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvurarak İş Bankası’nı tercih edebiliyor.
Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise, çalışmakta oldukları kuruma verecekleri dilekçede maaş ödemelerine aracılık edecek banka olarak İş Bankası’nı seçebiliyor.

Bu işlemlerin ardından yapılması gereken, yalnızca İşCep, İnternet Şubesi veya İş Bankası şubeleri aracılığıyla emekli maaşını İş Bankası’ndan almak istediği hesabı belirlemek için talimat vermek ve promosyon başvurusunda bulunmak.*

(*) Yeni emekli olan kişilerin ilk maaş, ikramiye ve diğer ödemeler adı altında İş Bankası’na gönderilen ödemelerini almak üzere öncelikle Şubelerimize müracaat etmesi gerekmektedir.

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir