,

Kredi kartı kullanmadan ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz!

Posted by

Kredi kartı olanların kart limitlerini zorlamadan, kart kullanmayanların ise karta gerek duymadan internetten kolayca uçak bileti almalarına imkan tanıyan yeni uygulama;

Uçak Bileti Kampanyaları özel kampanyaları takip ederek, uçuşunuzu daha uyguna satın alabilirsiniz

Sadece uçak bileti harcamalarında kullanılmak üzere geliştirilen finansman uygulamasıyla kredi kartsız uçak bileti dönemi başladı.

www.ucuzucuyorum.com ve Kuveyt Türk işbirliğinde hayata geçen uygulamayla, yalnızca TC kimlik numarası ile internetten kolayca uçak bileti almak mümkün hale geldi.

UcuzUcuyorum.com, Kuveyt Türk işbirliğinde geliştirdiği uçak bileti finansmanı uygulamasıyla bilet satışında yeni bir dönem başlattığını duyurdu.

Kredi kartı olanların kart limitlerini zorlamadan, kart kullanmayanların ise karta gerek duymadan internetten kolayca uçak bileti almalarına imkan tanıyacak olan uygulama, “Hemen Uç, Taksit Taksit Öde, Kart Limitin Azalmasın” sloganıyla tüketici ile buluştu.

Uçuş maliyetleri nedir

Geliştirilen finansman uygulamasıyla Türkiye’de bir ilke imza attıklarını belirten UcuzUcuyorum.com Proje Sorumlusu Tuğba Helvacıkara; 

“Uçuş maliyetleri kredi kartı limitlerini zorlayabiliyor. Limitini kullanan tüketiciler, nakit yatırmak, limit yükseltmek ya da bazı ihtiyaçlarını ötelemek zorunda kalabiliyor. Geliştirdiğimiz projeyle kullanıcılara, kart limitlerini kullanmadan taksitle uçak bileti satın alma avantajı sunacağız.

Tüketiciler kredi kartı limitini uçak bileti satın almak için kullanmadan günlük harcamalarına devam edebilecek. Bugün piyasaya sunduğumuz uygulamayla kredi kartı kullanmadığı için internetten uçak bileti alamayan büyük bir kesimi de online uçak bileti sistemine dahil edeceğiz” dedi.

Uçak bileti uygulaması

En ucuz uçak biletini almak için, Güvenli ödeme, kredi kartına taksit, akıllı uçuş, ücretsiz çağrı merkezi ve çok daha fazlası UcuzUcuyorum.com’da

Uçak bileti finansmanı uygulamasıyla, TC kimlik numaraları üzerinden kullanıcılara, kredi kartlarının limiti kadar değil, bireysel bankacılık puanlarına göre finansman kullanma imkanı verileceğini ve finansmanın miktarını bankanın belirleyeceğini ifade eden Helvacıkara, şöyle konuştu:

“Türkiye’de 82,8 milyon adet kredi kartı kullanılırken, 28 milyon kişinin kredi kartı bulunmuyor. Uygulamamızla kredi kartı kullanmaya çekimser yaklaşan 28 milyon tüketiciyi de online bilet almanın kolaylığı ve ödemelerini kolayca yapmanın rahatlığıyla buluşturuyoruz.

En ucuza kredi kartı uçak bileti kampanyaları

Uçak biletini daha ucuza almak için çok önceden harekete geçenler, aylar boyunca söz konusu tutar kadar limitini bloke etmiş oluyor. Çocuğunu Erasmus, Work & Travel gibi programlarla yurt dışına gönderecek aileler, oldukça yüksek tutarları uçak bileti için ayırmak durumunda kalabiliyor.

Uygulamamızla bu sorunlara çözüm getiriyoruz. Çocuğunu eğitim için yurt dışına gönderecek aileler, kredi kartlarını kullanmadan uçak bileti satın alabilecek.”

Ucuz Uçuyorum Müşteri Hizmetleri İletişim

MUTOL Turizm Acentelik İnşaat Seyahat Organizasyon ve Ticaret Ltd. Şti.

)- 12669 belge numarası ile TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesi -(

Telefon Numarası: 0850 532 09 88

E-posta : info@ucuzucuyorum.com

Adres : Gülbahar Mahallesi Cemal Sururi Sokak No: 15/E Halim Meriç İş Merkezi Kat:7 Daire:34 Şişli / İstanbul / Türkiye

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir