İstanbul Ticaret Odası etkinlikleri programı | Sektörel

Posted by

İstanbul Ticaret Odası etkinlikleri programı

İTO etkinlik takvimi

Şehiriçi yolcu taşımacılığı sektörü

Pandeminin etkisiyle yaklaşık 1.5 sene çalışamayan şehiriçi yolcu taşımacılığı sektörü, okulların açılmasıyla birlikte büyük sıkıntılar yaşamaya devam ediyor.

İTO’nun 23 Kasım 2021 Salı günü 10.00-13.00 saatleri arasında düzenleyeceği ‘Şehiriçi Yolcu Taşımacılığı Sektöründe Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri’ konulu webinarda, sektörün sorunları tüm yönleriyle ele alınacak.

Ayakkabı Sektörü Trend Semineri

İstanbul Ticaret Odası’nın 2020 yılının ocak ayında ilkini, kasım ayında ise ikincisini düzenlediği ‘Ayakkabı Sektörü Trend Semineri’ yoğun ilgi gördü.

Oda, bu nedenle 25 Kasım 2021 tarihinde 11.00 – 13.00 saatleri arasında ‘Ayakkabı Sektörü Üçüncü Trend Semineri’ni online olarak düzenleyecek.

İTO’nun youtube kanalından canlı yayınlanacak seminerde, ayakkabıda 2022 – 2023 yılı sonbahar-kış trendleri ve kadın-erkek ayakkabı modellerinde kilit unsurlar tanıtılacak.

Markalaşmak ve Markayı Doğru Yönetmek

Üyelerini ekonomik konular, kamu teşvikleri, e-ticaret, e-pazarlama ve değişen mevzuat düzenlemeleri alanında bilgilen-dirmek için yoğun çalışmalar yürüten İstanbul Ticaret Odası, 7 Aralık 2011’de 14.00-17.00 saatleri arasında ‘Markalaşmak ve Markayı Doğru Yönetmek’ konulu bir webinar düzenleyecek. Webinar, Oda’nın youtube kanalından canlı yayın ile tüm üyelere açık olacak.

Özel öğretimin geleceği

Özel öğretimin geleceği, İTO’da 3 Ocak 2022 Pazartesi günü 9.00-17.30 saatleri arasında düzenlenecek ‘Özel Öğretimin Geleceği: Vizyon ve Stratejiler Ortak Akıl Konferansı’nda değerlendirilecek.

İTO Eğitim Meslek Komitesi’nin organize edeceği konferansta; Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Abdullah Süslü, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Kırçova, AB Türkiye Delegasyonu Eğitim Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Balcı da konuşmacı olarak yer alacak.


+ Bilgi: 23. 11.2021

Merkezi yönetim brüt borç stoku, Ekim ayı sonu itibarıyla 2 trilyon 268,7 milyar lira oldu.

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir