,

Getir, dünya markası olma yolunda! | ‘Getir Bi Mutluluk’

Posted by

Kıtadan Kıtaya.. Şirket, bu yatırımla Türkiye ve Avrupa’daki büyümesini sürdürürken, yılın ikinci yarısında da Amerika pazarına girmeye hazırlanıyor.

Her siparişinize bir kampanya! Getir’de vereceğiniz her siparişe uygun bir kampanya bulabilirsiniz.

Türkiye markası “Getir” yeni aldığı yatırımla değerini yeniden katladı

Getir uygulaması hangi illerde hizmet veriyor? Koronavirüs salgınında eve teslim hizmetlerinde talep patlaması yaşandı..

‘Getir Bi Mutluluk’ dünya markası olma yolunda!

“Getir Bi Mutluluk” Getir’den yapılan açıklamaya göre; şirket son olarak 555 milyon dolarlık yeni bir yatırım aldı.

Türkiye merkezli teslimat uygulaması Getir, yeni aldığı yatırımla 7.5 milyar dolar değere ulaştı.

Şirket 26 Mart tarihinde aldığı 300 milyon dolarlık yatırımla 2.6 milyar değerindeydi. Böylece Getir, 2 ay gibi bir sürede değerini neredeyse üçe katlamış oldu.

Şirketin değeri böylece 7.5 milyar dolara yükseldi. Şirketin mart ayında aldığı 300 milyon dolarlık yatırım da düşünüldüğünde Getir’e sadece 2021’de yaklaşık bir milyar dolar yatırım geldi. 

Avrupa’dan sonra Amerika pazarı

2021 yılının ilk altı ayında toplamda 1 milyar dolara yakın yatırım alan Getir, değerini 5 ayda yaklaşık 9 katına çıkardı.

Getir, dünya markası olma yolunda!

Kıtadan Kıtaya.. Şirket, bu yatırımla Türkiye ve Avrupa’daki büyümesini sürdürürken, yılın ikinci yarısında da Amerika pazarına girmeye hazırlanıyor.

300 milyon dolarlık yeni yatırım aldı

Getir, Mart ayında üçüncü yatırım turunu 300 milyon dolar ile tamamlamış ve unicorn listesine giriş yapmıştı. İki ay sonra dördüncü yatırım turunu da tamamlayan Getir, 555 milyon dolarlık yeni yatırımla 7 milyar 555 milyon dolar değerlemeye ulaştı.

Son yatırım turunda, mevcut fonlardan Sequoia Capital ve Tiger Global Getir’e yatırımlarını sürdürürken; Silver Lake, DisruptAD ve Mubadala Investment Company ise Getir’in yeni yatırımcılarından bazıları oldu.

Getir, dünya markası olma yolunda ilerliyor

“Getir’i sevdirmeye devam edeceğiz”

Getir Kurucusu Nazım Salur, “Getir’in bu değere ulaşması 10 dakikada teslimat gibi orijinal bir fikrin teknoloji ile harmanlandığında dünyada nasıl bir ilgi uyandırdığını gösteriyor. Bu aslında Türkiye’den de yeni teknolojik iş modellerinin çıkabileceğinin de göstergesi. Yeni kaynak ile hem Türkiye’deki işlerimizi daha hızlı büyütmeye hem de yeni ülkelerde bu iki heceli Türkçe kelimeyi sevdirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yıl sonuna 6 ülkeye ulaşacak

Şu an Türkiye, İngiltere ve Hollanda’da hizmet veren Getir, Haziran ayında da Paris ve Berlin’deki operasyonlarına başlayacak. Yılın son çeyreğinde de Amerika pazarına girmeyi hedefleyen Getir, böylelikle yıl sonuna kadar 6 ülkeye ulaşacak ve kurucusu olduğu pazarın standartlarını yeni giriş yaptığı ülkelerde de belirlemeye devam edecek.

Getir nedir?

Getir, temel ihtiyaçlarınızı dakikalar içinde, gece gündüz, dilediğiniz yere getiren bir akıllı telefon uygulamasıdır. Getir ile siparişlerinizin gelişini haritadan izleyebilir, kaç dakikada size ulaşacağını bilebilirsiniz.

Getir uygulaması hangi illerde hizmet veriyor? Getir hangi şehirlerde var?

Getir uygulaması hangi illerde hizmet veriyor? Getir hangi şehirlerde var / çalışıyor?

Getir’i  İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Afyon, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Çanakkale, Denizli, Edirne, Isparta, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Zonguldak illerinde kullanabilirsiniz.

– GetirBüyük ile İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Aydın, Denizli, Edirne, Isparta, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun illerinde hizmet veriyor.

– Getir Yemek Türkiye’nin tüm illerinde hizmet veriyor.

– Getir Su İstanbul’da hizmet veriliyor.

– Getir Çarşı İstanbul ve Bodrum illerinde hizmet veriyor.

Ödemeler iki şekilde gerçekleşiyor: Dijital ve Kapıda ödeme

Dijital ödeme için yalnızca bir sefer sisteme tanımladığınız banka veya kredi kartınız ya da elinizde bulunan İstanbul Kartınız yeterli! Cüzdana ihtiyaç yok! Üstelik kredi kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz Mastercard’ın ödeme altyapısı Masterpass ya da BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından korunur.

Getir hangi şehirlerde var? Getir uygulaması hangi illerde hizmet veriyor?

Kapıda ödeme özelliği ise GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlere özel.

Bu seçenek ile, restorana ait kuryenin getireceği yemeğinizin ödemesini pos cihazı aracılığıyla kapıda yapabilirsiniz. GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi yemek kartlarıyla da kapıda temassız ödeyebilirsiniz.

Getir Perakende Lojistik A.Ş. İletişim Bilgileri Nedir?

Getir’i 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri: +90 (850) 532 50 50

Adres: Etiler Mahallesi Tanburi Ali Efendi Sokak Maya Residences Sitesi T Blok No:13/334 34337 Beşiktaş / İstanbul / Türkiye

E-Posta: info@getir.com Telefon Numarası: 0850 532 50 50

Kısaca Getir nedir?

Getir, temel ihtiyaçlarınızı dakikalar içinde, gece gündüz, dilediğiniz yere getiren bir akıllı telefon uygulamasıdır. Getir ile siparişlerinizin gelişini haritadan izleyebilir, kaç dakikada size ulaşacağını bilebilirsiniz.

Getir’e nasıl kayıt olurum?

Getir; AppStore, Google Play ve Huawei App Gallery’den iPhone, Android ve Huawei telefonlara ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamayı indirdikten sonra GSM numaranızı ve diğer gerekli bilgileri girerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Getir nasıl kullanılır?

Getir uygulamasını iPhone, Android veya Huawei telefonunuza indirdikten sonra;

– Bir teslimat adresi seçin,

– İstediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin,

– Ve ödeme yöntemini seçin.

Siparişinizi onayladıktan sonra, satın aldığınız ürünlerin size gelişini canlı olarak takip edin.

Getir’den nasıl sipariş verebilirim?

Uygulamayı açtıktan sonra teslimat adresinizi seçin ve istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Ardından tercih ettiğiniz ödeme yönetimini seçerek siparişinizi onaylayın. Siparişinizi onayladıktan sonra kuryelerimiz en kısa sürede istediğiniz ürünleri size ulaştıracak. Dahası, aldığınız ürünler size doğru gelirken harita üzerinden canlı olarak takip edebileceksiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Ödemeler iki şekilde gerçekleşiyor: dijital ve kapıda ödeme.

Dijital ödeme için yalnızca bir sefer sisteme tanımladığınız banka veya kredi kartınız ya da elinizde bulunan İstanbul Kartınız yeterli!

Cüzdana ihtiyaç yok! Üstelik kredi kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz Mastercard’ın ödeme altyapısı Masterpass ya da BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından korunur. Siparişinizi onayladığınızda sipariş tutarı otomatik olarak kartınızdan çekilir.

Kapıda ödeme özelliği ise sadece GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlere özel. Bu siparişlerde yemeğinizi restorana ait kurye getirir, kendi pos cihazı ile ödemeyi kapıda alabilir. GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi yemek kartlarıyla da kapıda temassız ödeyebilirsiniz.

Ödeme yapmak istedim ancak limitim yetersiz veya kartım kabul edilmedi. Ne yapmalıyım?

Hiç endişelenmeyin. Yeni bir banka veya kredi kartı ekleyerek ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki İstanbul Kartınızın NFC teknolojisi sayesinde yalnızca İstanbul Kartınızı telefonunuza yaklaştırarak da ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Kişisel bilgilerim güvende mi?

Kişisel bilgilerinizi güvende tutmak için en sıkı prosedürleri uyguluyor ve güvenlik önlemlerini alıyoruz. Onayınızla birlikte, kişisel bilgilerinizi KVKK kapsamında korur ve saklarız. Kredi veya banka kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz doğrudan MasterCard veya BKM sunucularına iletilerek güvenli bir şekilde tutulur.

Getir’i hangi şehirlerde kullanabilirim?

Getir’i İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir ve Yalova’da kullanabilirsiniz. Henüz Getir’in olmadığı bir bölge ya da şehirde bile olsanız, hizmet alanımız içerisinde bir teslimat adresi belirleyerek dilediğiniz yere gönderim yapabilirsiniz. Getir’i henüz hizmet vermediğimiz bir yerde de kullanmak istiyorsanız, bize info@getir.com mail adresinden mail atabilirsiniz. Bir sonraki hizmet yerimizi siz belirleyebilirsiniz!

Uygulama yerimi bulamıyor, ne yapmalıyım?

Endişelenmeyin. Teslimat adresi tanımlarken harita üzerinde konumunuzu manuel olarak seçebilirsiniz.

Uygulama ile ilgili bir problemim olduğunda ne yapmalıyım?

Müşteri hizmetlerimizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimize +90 (850) 532 50 50’den ulaşabilirsiniz.

Getir’i hangi saatlerde kullanabilirim?

Getir’i gece, gündüz dilediğin zaman kullanabilirsin.

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir