Genç Kültür Kart üyesi gençlere, 30.000 TL’ye varan destek!

Posted by

İlkini geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Proje Destek Programımızın ikinci çağrısını başlatıyoruz.

Başvuru formunda detaylıca verdiğimiz bilgilere yönelik proje başvurularınızı bekliyoruz.

Genç Kültür Kart üyesi gençlere, 30.000 TL’ye varan destek ödemesi verileceğine ilişkin resmi açıklama yapıldı.

Proje Destek Rehberini üye girişi yaptıktan sonra sol panelden indirebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Proje başvuru formunda istenilen bilgiler için soruların yanındaki yardım işaretinden destek alabilirsiniz.

Bu formu dolduran kişi aynı zamanda proje koordinatörü olarak kabul edilmektedir. Proje koordinatörünün formu doldurması gerekir.

Gençlere 30 Bin TL’ye kadar destek verilecek! Başvurular başladı..

“Sizler için yapacağımız bütün çalışmaları, yine siz gençlerimizle birlikte hayata geçireceğiz.” mottosuyla hareket ederek, hayallerinize sponsoruz.”

Gençlere yönelik çeşitli destek programları açıklanmaya devam ediyor. Projelere finansman sağlanması ve gençlerin akıllarındaki fikirleri hayata geçirmesi için destek programlarına dair duyurular yapılırken, gelen son habere göre gençlere 30.000 TL’ye varan destek ödemesi yapılacak.

GENÇ KÜLTÜR KART PROJE DESTEK BAŞVURU FORMU 2022-2023
GENÇ KÜLTÜR KART PROJE DESTEK BAŞVURU FORMU 2022-2023

Bu kapsamda Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Genç Kültür Kart üyesi gençlere verilecek destek için açıklamada bulundu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, gençleri ilgilendiren açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı.

Başkan Altay ‘Genç arkadaşlarım videoya dikkat. Elden ele yayalım’ başlığıyla yayınladığı videoda ”Sevgili gençler, Konya’da örgün olarak üniversite eğitimine devam eden arkadaşlarımıza yönelik hizmetler sunduğumuz Genç Kültür Kart Programı’mıza üye sayımız 49 bini geçti.

Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Genç Kültür Kart Proje Destek Programımızla sosyal sorumluluk faaliyetlerinde bulunan 41 gençlik grubuna, projelerini gerçekleştirmeleri için ayni destek sağladık. Aynı zamanda proje içerisinde görev almış genç arkadaşlarımı maddi yönden de destekledik. Şimdi sizlere bir müjde vermek istiyorum.

Geçen yıla oranla daha kapsamlı hale getirdiğimiz Genç Kültür Kart Proje Destek Programımızın başvuruları başladı.

Kültür ve sanat, sağlıklı yaşam ve spor, teknoloji ve sosyal medya, çevre ve sıfır atık, gönüllülük ve kişisel gelişim başlıklarında gerçekleştireceğiniz projelere 30.000 TL’ye kadar ayni destek sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Lise son sınıfların ödemesi bu ay yapılacak

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, lise son sınıf öğrencilerini ilgilendiren bir proje daha açıkladı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine bir defaya mahsus verecekleri 1.500 lira nakdi destek için 31 ilçeden 20 bin öğrencinin başvurusunu aldıklarını, ödemenin ilk bölümünü 15 Kasım’da yapacaklarını duyurdu.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine vereceği 1.500 liralık nakdi desteğin ilk bölümü 15 Kasım’da hesaplara yatacak.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, konuyla ilgili öğrencilere seslenerek, “Sizlerle yine bir müjde paylaşmak istiyorum. Konya Büyükşehir Belediyesi olarak üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerimize bir defaya mahsus 1.500 lira maddi destekte bulunacağımızı açıklamıştım. 31 ilçemizden 20 bin 924 lise son sınıf öğrencimizin başvurusunu aldık. Ödemeyi 2 parça halinde yapacağız. İnşallah ödemenin ilk bölümü 15 Kasım itibariyle hesaplarınıza yatacak. İkinci bölümü de Şubat ayında hesaplarınızda olacak.” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi olarak öğrencilerin eğitim hayatlarına katkı sağlamak için her zaman yanlarında olduklarını kaydeden Başkan Altay, “Siz yeter ki çok çalışın; anne-babanıza, şehrimize ve ülkemize verebileceğiniz en büyük katkıyı sağlayın. Çünkü yarınlarımız sizlersiniz. Bayrağımız sizler sayesinde daima yükseklerde dalgalanmaya devam edecek.” ifadelerini kullandı. Hepiniz için hayırlı olmasını diliyorum.” diyerek proje hakkında bilgi verdi.

GENÇ KÜLTÜR KART PROJE DESTEK BAŞVURU FORMU 2022 – 2023

Söz konusu destek programına başvuru yapmak veya detaylı bilgi almak için https://www.genckultur.com/giris internet sitesi adresini ziyaret edilebilirsiniz.

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir