Bazı Bakanlıklara yeni atamalar yapıldı | Atama kararları

Posted by

Atama kararları yayınlandı. Bazı Bakanlıklara yeni atamalar yapıldı

Adalet Bakanlığı Adlî Tıp Kurumu Üçüncü Adlî Tıp İhtisas Kurulu Genel Cerrahi Üyeliğine, İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Öncel görevlendirildi.

Adlî Tıp Kurumu Dördüncü Adlî Tıp İhtisas Kurulu Başkanlığına, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Alaattin Duran, Adlî Tıp Kurumu Birinci Adlî Tıp İhtisas Kurulu Genel Cerrahi Üyeliğine, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Hastane Genel Koordinatörü ve Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Adem Akçakaya Adlî Tıp Kurumu İkinci Adlî Tıp İhtisas Kurulu Genel Cerrahi Üyesi Doç. Dr. Fatih Aydoğan görevlendirildi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğüne Başmüfettiş Muhsin Dere atandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanı Dursun Gökmen başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Hizmet Sunumu Genel Müdürü Adem Onar atandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine, Müsteşar Yardımcısı Mehmet İslamoğlu atandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Ayyıldız başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Ekonomi Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine İbrahim Zait Ceyhan atandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Türker Turan Yıldız başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına, Bakanlık Müşaviri Huzeyfe Yılmaz atandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Ercan Yavuz’un başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine, Müsteşar Yardımcısı Dr. Ferhat Şelli atandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda açık bulunan Bakanlık Müşavirliği’ne, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Volkan Kaplan atandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığında açık bulunan Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Tevfik Usta atandı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığında açık bulunan Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Faruk Töremiş atandı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığında açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Şenay Algün atandı.

Kalkınma Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine, I. Hukuk Müşaviri Ahmet Keleş atandı.

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir