Automechanika İstanbul 2022 Otomotiv Endüstrisi Fuarı

Posted by

Automechanika İstanbul – Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı

Otomotiv satış sonrası endüstrisi için dünyanın lider ticaret fuarı markası Automechanika’nın Türkiye’deki tek etkinliği olan Automechanika Istanbul, 2-5 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Kasım 2021’de toplam 652 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden fiziksel ve dijital olarak gelen toplam 60.634 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul Plus rekor sayılarla sonuçlandı.

Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi.

Automechanika Istanbul ne zaman gerçekleşecek!

Sektörün lider etkinliği: Automechanika Istanbul, üç kıtadan tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getiriyor. Son olarak Kasım 2021’de aynı anda fiziksel ve dijital ortamda yapılan fuar, pandemi koşullarına rağmen 121 ülkeden toplam 60.634 profesyonel ziyaretçi çekti.

İstanbul – Kıtaların orta noktası: Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve BDT bölgesi arasında köprü konumundadır.

Bir ticaret fuarından çok daha fazlası:

Kapsamlı ürün gruplarının yanı sıra Automechanika Academy konfeans, seminer ve workshop programları ile otomotiv endüstrisinin geleceğine odaklanıyor.

Etkinlikler neler?

A’dan Z’ye otomotiv endüstrisinin tüm alt başlıklarını kapsayan geniş ürün yelpazesi, e-mobilite teknolojileri hakkında sunum ve söyleşilerin yer aldığı Automechanika Academy, etkinlikler, yarışmalar, atölyeler ve hepsinden önemlisi, tüm dünyadan profesyonellerin yeniden yüz yüze iş görüşmeleri yapacağı Automechanika Istanbul 2022, aynı zamanda mobilite ve lojistik teknolojilerinin geleceğine odaklanıyor.

Yeni iş fırsatları: Mevcut müşterilerle ilişkilerinizi sürdürmek, yeni iş bağlantıları kurmak ve pazardaki konumunuzu güçlendirmek için Automechanika Istanbul’da yerinizi alın.

Otomotiv satış sonrası endüstrisinde dünyanın lider fuar markası Automechanika’nın bölgedeki en büyük uluslararası ticaret fuarı Automechanika Istanbul, 2-5 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde yapılacak Messe Frankfurt Istanbul ve Hannover Fairs Turkey işbirliği ile düzenlenecek fuar için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Automechanika Istanbul fuarını ziyaret etmek isteyen tüm otomotiv endüstrisi profesyonelleri, Automechanika Istanbul resmi internet sitesi üzerinden ücretsiz ziyaretçi kayıt işlemini tamamlayarak giriş kartlarını e-posta ile kolayca teslim alabiliyor.

Kayıt sırasında belirtilen ilgi alanları ile ziyaretçiler, B2B eşleştirme sistemi sayesinde aradıkları ürün gruplarına sahip firma önerilerini inceleyip, onlarla fuar öncesinde randevulaşarak fuar sırasındaki görüşmelerini organize edebilecek, fuardan sonra da kolayca iletişim kurabilecekler.

Automechanika İstanbul hangi tarihlerde yapılacak?

02 – 05 Haziran 2022

Nerede: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Messe Frankfurt ve Deutsche Messe

Ziyaretiniz ile ilgili sorularınız için:

Hannover Fairs Turkey A.Ş.

Büyükdere Cad. Şarlı İş Merkezi No: 103 B Blok Kat: 5-6 34394 Mecidiyeköy Şişli İstanbul

Tel. (0212) 334 69 00
Fax. (0212) 334 69 70

Giriş bileti ile ilgili sorularınız için:

Hannover Fairs Turkey A.Ş.

Büyükdere Cad. Şarlı İş Merkezi No: 103 B Blok Kat: 5-6 34394 Mecidiyeköy Şişli İstanbul

Tel. (0212) 334 69 00
Fax. (0212) 334 69 70

Oyla post
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir